Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers ...::: دختران زیبای من :::...

...::: دختران زیبای من :::...

وبلاگی برای پرنیا و پریناز عزیزم

+  

سلام دوست جونیا. خوبید. ما هم خوبید. بچه ها می دونید من چند روزه که میرم مهد قران و خیلی خوبه . خیلی دوست دارم. آنجا یه عالمه دوست پیدا کردم و باهاشون بازی می کنیم. کلی شعر و سوره قرآن بهمون یاد می دهند خمیربازی . نقاشی و بازیهای دسته جمعی . البته فقط ۲ روز در هفته است ولی خیلی خوبه. من دلم می خواد که هر روز این کلاس بود. امروز با مامانی رفتم دم کتابفروشی و کلی مدادرنگی و دفتر نقاشی و خمیربازی گرفتم. بعد از ظهر هم رفتم کلاس و کلی بازی کردم. پرینازم امروز باهام آمده بود ولی بیرون کلاس توی کالسکه اش نشسته بود خیلی دلش می خواست که بیاد و با من و دوستام بازی کنه ولی نمی شد آخه هنوز کوچیکه. 

از پرینازم براتون بگم که چون خیلی وابسته به شیر مامانی شده و همش می خواد شیر بخورد و وزنش هم اضافه نشده دکتر گفته که باید دیگه روزها بهش شیر ندهی تا مجبور بشه غذا بخورد. بخاطر همین این دو روزه خیلی ناآرامی می کنه. حالا ببینیم تا بعد بهتر میشه یا نه. خدا کنه که به غدا بیفتد و رشد کنه چون مامانی خیلی نگرانشه.

دیشب هم رفتیم رهنان که تختخواب بخریم. چونکه مامان و اینها می خواهند تختخوابشون را عوض کنند و مامان جان و اینا قراره منزل مبارکی برامون یه تختخواب دو نفره بخرند. دیشب رفتیم دیدیم خیلی تختهای قشنگی بود.  حالا انتخاب کردیم تا بعد با بابائی بریم بیاریم.

تا خبرهای بعدی بای بای

نویسنده : مامان الناز ; ساعت ۸:٢٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٦/٢/۳٠
تگ ها: