Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers ...::: دختران زیبای من :::...

...::: دختران زیبای من :::...

وبلاگی برای پرنیا و پریناز عزیزم

+  

سلام

ببخشید که چند روزیه نیامدیم به وبلاگستون سر بزنیم. آخه این هفته جلسه قرض الحسنه خانوادگی داریم و ایندفعه قرعه به اسم ما افتاده و بخاطر همین مامان در تدارک لوازم پذیرائیه. آخه می خواهیم آش رشته بپزیم . خودتونم که می دونید آش رشته آنم برای تعداد زیاد چقدر کار داره. سبزی بگیر و پاک کن و خرد کن. حبوبات بگیر و پاک کن و کلی کارهای دیگه. بخاطر همین عذرمون موجه. حالا مهمترین خبرهای این چند روز اخیر را به اطلاعتون می رسونیم.

اول اینکه ما اگر قسمت بشه و امام رضا بطلبند  برای ۲۴ تیر به اتفاق عمه الهه و عمه زهره و عمه زینت و بچه هاش و عمه زهرا و زن عمو اعظم و ریحانه و فاطمه با قطار بریم مشهد. نمی دونید پرنیا از حالا چه ذوقی می کنه . آخه تا حالا مسافرت دسته جمعی نرفته و دوم اینکه تا حالا سوار قطار نشده.

خبر بعدی اینکه توی این چند روز چند بار رفتیم پارک جای شما خالی. دیشب هم به اتفاق خاله فخری و خاله زهرا رفتیم پارک . پرنیا و پریناز کلی بازی کردند .

خبر بعدی اینکه پرنیا خانم کمی سرما خورده و کسالت داره و فعلا داره دارو استفاده می کند. دعا کنید زودتر خوب بشه و پریناز ازش نگیره . چونکه دوباره اول دردسر من می شود.

خوب دوستان عزیز زیاد مزاحمتون نمی شیم. در اولین فرصت بهتون سر می زنیم.

نویسنده : مامان الناز ; ساعت ۸:٢۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٦/۳/٢٦
تگ ها: