Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers ...::: دختران زیبای من :::...

...::: دختران زیبای من :::...

وبلاگی برای پرنیا و پریناز عزیزم

+  

سلام به همه نی نی گلهای خوشگل. امیدوارم که حال همگی خوب باشه.

بازم بابائی به تهران رفت و ما را تنها گذاشت.  ولی امروز به بابائی زنگ زدیم گفت که واسه پرنیا خانم گل یه چرخ خیاطی خوشگل خریده. آخه پرنیا عاشق خیاطیه.  وقتی که من یا مامان جانش می خواهیم خیاطی کنیم آن زودتر می دود سراغ چرخ و همیشه آن پدال چرخ را فشار می دهد البته با اجازه بزرگترها.

می دونید من چه تصمیمی گرفتم تصمیم گرفتم برای این دو تا وروجک یه دانه از خانه های باربی بخرم و هر موقع فرصت شد و خواستم براشون اسباب بازی بخرم یه سری از لوازم منزل را بخرم البته اسباب بازی . مثل لوازم اتاق خواب کودک. لوازم آشپزخانه. مبلمان منزل و غیره تا اینکه خانه باربی آنها کامل بشود . آخه نمی دونید هر چیزی که بخوای اسباب بازیش را درست کردند مثل یخچال. جاروبرقی. اجاق گاز. و لوازم دیگر. فکر می کنم خیلی جالب بشه وقتی که این خانه کامل بشه. حالا اول از چرخ خیاطی شروع کردیم.

بچه ها این چند روزه که به وبلاگستون سر نزدیم هی بدک نبود. یکی دوبار پارک رفتیم . یه روز رفتیم خونه عمه و اینها. یه روز هم جلسه قرض الحسنه خانوادگی بود شاهین شهر. بابائی هم که دیروز به تهران رفت و معلوم نیست که چند روز دیگه میاد و دوباره ما تنها شدیم. خدا کند بابائی زود بیاند.

بچه ها در ضمن امروز روز کلاس پرنیا بود . امروز توی کلاس سوره مسد را باهاشون کار کردند و شعر امام علی. پرنیا خیلی کلاسشو دوست داره. در ضمن چونکه شعراش را خوب یاد گرفته بود یه کتاب قصه جایزه گرفت.

نویسنده : مامان الناز ; ساعت ۸:۱۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٦/٤/٢٤
تگ ها: