Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers ...::: دختران زیبای من :::...

...::: دختران زیبای من :::...

وبلاگی برای پرنیا و پریناز عزیزم

+  

باز هم بابائی به تهران رفت.

از روز شنبه تا حالا بابائی به تهران رفته و دوباره ما را تنها گذاشته البته قراره که تا یکی دوساعت دیگه ان شاءالله به سلامتی برگرده. منم از فرصت استفاده کردم و این دو تا وروجک را خواب کردم و گفتم یه گشتی توی اینترنت و وبلاگها بزنم.

پریناز خانم خیلی بیشتر از پرنیا بهونه بابائی را می گیرد. امشب هم چونکه خیلی حوصلشون سر رفته بود باباجان زحمت کشیدند و ما را بردند شام بیرون. جای همه شما خالی رفتیم رستوران سنتی فانوس سه راه درچه. خیلی جای باصفائیه با غذای عالی . بهتون توصیه می کنم حتما برید.

این هفته قرار بوده که توی مهد پرنیا برای سنجش بینائی بیاند. البته آمده بودند ولی پرنیا خانم همکاری نکرده بود و علامتها را نتوانسته بود بگوید. البته حق هم دارد چون هنوز خیلی کوچیکه و جهتها را نمی تواند درست تشخیص بدهد . اینه که ارجاع دادند چشم پزشکی که آنجا با دستگاه چشمش معاینه بشد.

پرنیا خانم توی این هفته هم شعرهای جدیدی یاد گرفته و واحد کار این هفتشون قطب و جنگل بوده است. که پرنیا خیلی خوب یاد گرفته بود.

پریناز هم توی این هفته که بابائی نبوده حسابی شیطونی کرده و مدام این تلفن دستشه و می گوید که به بابائی زنگ بزن و وقتی هم که شماره بابائی را می گیریم کلی ذوق می کنه و با بابائی صحبت می کنه.

نویسنده : مامان الناز ; ساعت ۱٢:۳٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٦/٩/۱
تگ ها: