Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers ...::: دختران زیبای من :::...

...::: دختران زیبای من :::...

وبلاگی برای پرنیا و پریناز عزیزم

+  

سلام به همه دوستان خوب وبلاگی. از اینکه خیلی وقته بهتون سر نزدم معذرت خواهی می کنم. ان شاء الله که همتون در سلامتی کامل باشید.

محرمی دیگر از راه رسید و دهه اول آن هم به پایان رسید. چه زود می گذرد این ایام و چه زیباست این روزها و مراسم عزاداری این روزها. من که عاشق عزاداری این روزها و هیئت ها و دسته جات هستم و دلم می خواهد که از نزدیک شاهد این برنامه ها باشم. نمی دونید هر موقع که صدای طبلی را می شنیدم زود می دویدم دم پنجره که ببینم آیا اثری از آثار هیئت هست یا نه. و همینطور خداخدا می کردم که از دم خونه ما رد بشوند. پرنیا و پریناز هم عاشق این هیئت ها هستند و تا که صدای طبل می شنیدند کلی ذوق میکردند.

آقای همسر که دوباره ما را تنها گذاشتند و به تهران رفتند. پرنیا و پریناز نیز که در حال شیطونی کردن هستند و فقط حرص منو در میارند. پرنیا خیلی چیزهای جدیدی توی مهد یاد گرفته و رنگها را هم به انگلیسی یاد گرفته و شعرهای جدید. توی حرف زدن هم خیلی پیشرفته شده و حرفهای قلمبه سلمبه می زنه و دل ما را می برد. پریناز دم بریده هم که خیلی ملوسی شده و دیگه تقریبا هر کلمه ای که بگیم دست و پا شکسته تکرار می کنه. ولی چایی و شیر و قند را مدام تکرار می کنه.

ببخشید الان عکس جدیدی از پرنیا و پریناز نداشتم که بذارم ولی به زودی عکسهای خوبی می گذارم.

نویسنده : مامان الناز ; ساعت ۱۱:٥٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٦/۱۱/۱
تگ ها: