Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers جمعه ای دلگیر - ...::: دختران زیبای من :::...

...::: دختران زیبای من :::...

وبلاگی برای پرنیا و پریناز عزیزم

+ جمعه ای دلگیر

سلام.

این جمعه هم گذشت ولی خیلی دلگیر و کسل کننده بود.ناراحت مامان جان و اینها از صبح رفتند باغ بهادران با همه فامیل ولی هر چه به ما گفتند که بیائید بابائی قبول نکردند . گفتند می خواهید برید دم آب و برای بچه ها خطرناکه. نمی دونند که ما دیگه بزرگ شدیم و مواظب خودمون هستیم. هنوزم به ما می گند بچه. خلاصه که ظهر ناهار را خوردیم و خوابیدیم و قرار شد تا که از خواب بیدار شدیم بریم بیرون ولی وقتی از خواب بیدار شدیم بابائی حالشون خوب نبود و سرشون خیلی درد می کرد بخاطر همین مامانی ما را بردند توی حیاط تا بابائی استراحت کنه ولی بالاخره بابائی دلش به حالمون سوخت و ساعت ٨ شب بود که گفتند آماده شید بریم بیرون . فرشتهرفتیم شام بیرون هات داگ خوردیم جاتون خالی و بعد هم رفتیم مرکز فروش لوازم بازی تخصصی کودکان و بابائی برامون اسباب بازی و پازل و تانکو و قلاب ماهیگیری خریدند. بعد هم رفتیم پارک پیش مامان جان و اینها. این هم از جمعه ما.

پریناز دیگه خیلی باحال شده و هر چی که بگیم تکرار می کنه عین یه طوطی. وقتی حرف می زنه همه براش ذوق می کنند. آخه خیلی جملات باحالی می گوید.

پرنیا خانم هم برای خودش خانمی شده و مواظب خواهرش است.تشویق

در ضمن روز سه شنبه رفتیم یه مولودی خیلی باحال. جاتون خالی.

و یه مطلب دیگه که از همه مهمتره اینه که امروز سالگرد ازدواج مامانی و بابائیه. بخاطر همین امشب احتمالا جشن می گیریم. هورا

نویسنده : مامان الناز ; ساعت ۸:٢۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/٤/۸
تگ ها: