سلام دوستان. 08.gif

ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) 20.gifو بزرگداشت لیالی قدر برای همه دوستان وبلاگی در این شب پربرکت آرزوی سلامتی و شادکامی دارم و امیدورام که همه کوچولوهای وبلاگی سالیان سال سایه پدر و مادر بالای سرشان باشد.25.gif

پرنیا و پریناز الان به اتفاق مامان جان و باباجان رفتند بیرون . چونکه حوصلشون حسابی سر رفته بود . ولی من همراهشون نرفتم و الان از فرصت استفاده کردم و گفتم که سری به دوستان وبلاگی بزنم. دیشب پرنیا و پریناز را بردیم نمایشگاه قرآن خیلی ذوق کرده بودند. آخه بیشتر مهدهای قران در آنجا غرفه داشتند و بچه ها می توانستند که نقاشی کنند و شعر بخونند و جایزه بگیرند. پرنیا هم حسابی کیف کرده بود و دلش می خواست که توی همه غرفه ها نقاشی بکشد ولی پریناز بلا هم می خواست که همان کار را بکند تازه نمی گذاشت که توی نقاشی کسی هم کمکش کند . هر چی می گفتم مامانی بده برات رنگ کنم داد و بیداد می کرد . ولی خوب حسابی دو تائیشون بادبادک گرفتند و دفتر نقاشی و کتاب داستان هم جایزه گرفتند.

می دونید که پرنیا به پریناز می گد پرنیاز یعنی اسم خودش را می گوید فقط یه ز به آخرش اضافه می کند. پرنیاز هم چند روزه تا بهش می گیم اسمت چیه می گوید ماما. یعنی خیلی دلش می خواد که حرف بزند. خدا کند زودتر به حرف بیفتد. وای صدای زنگ خانه آمد فکر کنم این دو تا وروجک آمدند.

ازتون می خوام که تو این شب عزیز ما را هم دعا کنید. 33.gif

/ 1 نظر / 2 بازدید
صفا

عزيزم التماس دعا . براي ما هم دعا كنيد